Lezzetle Buluşma
KÖŞK RESTAURANT

Çok uzağa gitmenize gerek yok. Ankara‘nın lezzet duraklarına eklenen Köşk Restaurant tam size göre…Köşk Restaurant öyle bir mekan ki, her köşesinde özen olduğu, her şeyin çok ince düşünüldüğü ilk bakışta fark ediliyor. Gölbaşı‘nda eşsiz bir manzaraya sahip bir arsanın üzerine inşa edilmiş Köşk Restaurant. İlk hedef tek katlı, otantik salaş bir restoran yapmakken, 9 ay süren inşaat sürecinde heyecan arttı ve her şeyin en iyisi, en kalitelisi, en güzeli derken ortaya lüks bir restoran çıktı. Ancak lüks kendini fiyatlarda değil kaliteli yemeklerde, hizmette ve restoranın eşsiz ortamında hissettiriyor.

Göl Manzarası

Köşk Restaurant, birbirinden farklı seçenekleri ile değişik zamanlarda farklı amaçlar için gidebileceğiniz bir yer. Siz dinlenirken ve yakınlarınız sevdiklerinizle sohbet ederken bir taraftan et ve balık konusunda çok iddialı olan menüden birbirinden lezzetli yemekler seçebilirsiniz. Ürünlerini özenle seçen restoranda, sahil kasabalarında bulamayacağınız balıkları, en güzel et yemeklerini tadabilirsiniz.

Brunch

Pazar

Etkinlikler

Canlı Müzik

Kutlamalar

Organizasyonlar

‘‘Kaliteden Ödün Yok‘‘ sloganıyla yola çıkan restoranın mutfağında , yemeklerini en leziz şekilde pişirmek için hummalı bir çalışma sürerken, keyifli sohbetler...
- Köşk Restaurant -
Ankara‘da olduğunuzu unutacaksınız...

Köşk Restaurant‘ın bahçesini anlatmaya ise kelimeler yetmez. 1200 kişilik bu bahçede, dilerseniz havuz kenarında, dilerseniz göle karşı, dilerseniz şelalelerin arasında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Service Image

Haftasonları güne yakınlarınız ile keyifli bir başlangıç yapın…(6-12 Yaş %50 İndirim)

Service Image

Yaklaşık 2500 kişiye hizmet verebilecek çok büyük bir mekan olan Köşk Restaurant, düğün organizasyonları için de tercih edilen bir yer. Aynı anda 3 ayrı salonda hizmet verebilen mekanın özellikle terası görülmeye değer.

Service Image

Her akşam göl manzarası güzelliği yanında canlı müzik sizlerle…

Service Image

5 yıldızlı otel konforundaki restoranda her şey o kadar özenli ki masa süsleme ve giydirmeye gerek kalmıyor. Müzik seçenekleri ise neredeyse sınırsız. Fasıldan pop müziğe kadar her türlü alternatif sadece tercihi bekliyor.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak, rahatlamak için huzur dolu bir mekanda kaliteli bir akşam yemeği yemek veya hafta sonu unuttuğumuz kır kahvaltısı lezzetini yeniden tatmak mı istiyorsunuz?

Haymana Yolu 3.Km Mogan Parkı Yanı
Karşıyaka Mah. 634.Sok. No:4 06830 Gölbaşı/ANKARA

Email : info@kosk.com.tr
Telefon : +90 312 4854392-94
Fax : +90 312 4854145